Biografia

Swoją karierę jako DJ rozpoczynałem w 2002 roku grając głównie funk, disco i house.
Moje muzyczne pasje stale zwracają się także ku ambitnym brzmieniom i muzyce chilloutowej, której jestem wierny do dziś.​ Stale wzbogacam posiadaną kolekcję płyt winylowych. W poszukiwaniu unikalnych nagrań, w tym oldschoolowych brzmień – trafiłem do sklepów w Berlinie i kolebki światowego clubbingu – Londynu.
W 2007 roku nawiązałem ścisłą współpracę z Bogdanem Fabiańskim – legendarnym DJ’em i dziennikarzem muzycznym – przy piątkowych audycjach „Wieczór DJ-ów” w Radiu Dla Ciebie (RDC 101 FM).

Doskonale odnajduję się w oldschoolowej muzyce lat 70’ i 80’. Moja pasja i zaangażowanie w ten nurt muzyki szybko spotkały się z uznaniem otoczenia i zaowocowały współpracą przy polskiej edycji projektu BabyLovesDisco.​
W 2008 roku zostałem rezydentem kultowego, warszawskiego klubu Dekada. Przez prawie cztery lata tworzyłem i promowałem niepowtarzalne czwartkowe imprezy w klimacie DiscoFever.​
Rezydentura w Dekadzie to także takie wydarzenia i imprezy pod moją muzyczną opieką jak: 10-lecie klubu Dekada, Flower Power, Gala Rozdania Złotych Dziobów Radia WAWA 2010 i wiele innych, w tym 15 i 20 Urodziny Pubu Lolek (Pole Mokotowskie-Warszawa).
Moje muzyczne doświadczenie to także rezydentura w legendarnym warszawskim klubie Tygmont. Przez ponad pięć lat prezentowałem miks największych przebojów lat 70′ i 80′ ze szczyptą najświeższych Mash-Up’ów. W 2018 roku powróciłem do klubu Dekada gdzie współtworzę jedyny w
swoim rodzaju weekendowy format imprez w domówkowym
klimacie wyłącznie z dobrą polską muzyką.

W trakcie swojej dotychczasowej kariery miałem okazję współpracować także z największymi agencjami eventowymi, polskimi oraz zagranicznymi przedsiębiorstwami, jak również instytucjami publicznymi oraz organizacjami pozarządowymi.

Stale rozwijam swoje muzyczne umiejętności, poszukując nowych inspiracji.
Tworzę dynamiczne i pełne pozytywnej energii sety, które na długo zapadają w pamięć.
Elastyczność w doborze repertuaru, doświadczenie oraz intuicja sprawiają, że potrafię zaspokoić najbardziej wyrafinowane gusta muzyczne.

Chcąc rozwijać swoją pasję i wieloletnie doświadczenie rozpocząłem działalność muzyczno-eventową pod nazwą „GOOD EVENING COLLECTIVE”.